Wat kost het dichtmaken van een open trap?
Kiest u ervoor uw open trap te laten dichtmaken, dan wordt het daarna gewoon een dichte trap — en die renoveren we ook zo: vanaf €2.750 (incl. btw en montage) voor een gemiddelde trap van 13 treden, plus een meerprijs voor het dichtmaken zelf.
Het dichtmaken doen wij met nieuwe stootborden van gegrond MDF, afgekit met acrylaatkit die overschilderbaar is. De dichtgemaakte trap wordt dus schilderklaar opgeleverd — uw schilder (of uzelf) kan hem direct in elke gewenste kleur afwerken. Meestal worden de stootborden direct mee bekleed in het decor van uw keuze, zodat trap en stootborden één geheel vormen.
Open houden of dichtmaken is een persoonlijke keuze — de adviseur laat bij het gratis adviesgesprek beide varianten zien en rekent ze exact voor u door.
